Nutrigo Lab Mass: opinie, skład, cena, smaki i działanie na masę

Nutrigo Lab Mass to preparat dla osób, które chcą skutecznie zbudować masę mięśniową. Posiada ulepszoną formułę AOL, która zwiększa syntezę hormonu wzrostu.
To innowacyjny produkt na rynku w dwóch smakach:

 • waniliowym oraz
 • czekoladowym.
nutrigo lab mass
Nutrigo Lab Mass o smaku waniliowym

Przeznaczony jest dla osób, które na co dzień są kulturystami oraz tych, które chcą w efektywny i zdrowy sposób stworzyć masę mięśniową, sięgając po produkty od sprawdzonych dostawców ze składnikami wysokiej jakości. Dzięki Nutrigo Lab Mass mają pewność, że stosowane produkty spowodują trwałe efekty i dadzą możliwość zachowania ich na długi czas, co również ma niebagatelne znaczenie.

Działanie preparatu

Preparat ma wielopoziomowe działanie. Jego regularne stosowanie:

 • wspomaga budowę mięśni oraz zwiększa siłę;
 • naprawia uszkodzenia w obrębie mięśni, które powstały w efekcie wysiłku fizycznego i ćwiczeń;
 • uzupełnia zapasy glikogenu;
 • szybko dostarcza do organizmu niezbędnych aminokwasów;
 • przyczynia się do szybszego wchłaniania.

Oprócz zawartości białka preparat posiada w składzie także kompleks trzech rodzajów węglowodanów o różnym stopniu wchłanialności. Powoduje to, że działa wielopoziomowo i zapewnia systematyczną budowę beztłuszczowej masy ciała i przyczynia się do zmniejszenia odczuwania zmęczenia i znużenia, co wiąże się z dużą aktywnością fizyczną i regularną kulturystyką.

ciężki trening siłowy

Preparat powoduje, że ćwiczenia nie są tak nużące, męczące i obciążające dla organizmu, a po ich wykonaniu zachowuje się energię i witalność.

Producent wskazuje, że włączenie preparatu Nutrigo Lab Mass na stałe do swojej diety pozwala na:

 • wykonanie większej ilości ćwiczeń i powtórzeń bez obciążenia dla organizmu;
 • zwiększenie syntezy hormonu wzrostu;
 • przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej na całym ciele;
 • zmniejszenie katabolizmu;
 • podniesienie do maksimum anabolicznego potencjału;
 • regulowanie poziomu cukru we krwi.

Smaki Nutrigo Lab Mass

Preparat przeznaczony jest dla osób, które na co dzień dbają o wygląd i sylwetkę i poszukują dodatkowych suplementów wzmacniających masę mięśniową. Daje możliwość zyskania większego przyrostu mięśni oraz poprawy wydolności i posiada dwa smaki do wyboru.

W ofercie dostępny jest shake waniliowy i shake czekoladowy. Są to produkty ciekawe smakowo, stanowiące mieszankę aktywnych składników. To powoduje, że taki szejk na masę przyczynia się do wzmocnienia efektów ćwiczeń i aktywności fizycznej skierowane na poprawę widocznego przyrostu masy mięśniowej, jednocześnie posiadając ciekawy smak, ceniony przez osoby, które przyjmują regularnie preparat.

Czym wyróżnia się shake od Nutrigo Lab?

Nutrigo Lab Mass Chocolate/Vanilla to shake, który posiada unikalny smak i wspomaga budowę masy mięśniowej u kulturystów i sportowców. Na tle innych produktów z tej kategorii wyróżnia go innowacyjne połączenie wysokiej jakości białek, pochodzących z przebadanego źródła, a także węglowodanów, aminokwasów oraz kreatyny i oleju MCT. Jakość ma znaczenie w zakresie skuteczności, jak i bezpieczeństwa działania, co ma istotne znaczenie dla klientów.

Do najważniejszych zalet preparatu zalicza się:

 • optymalny skład, który powoduje, że posiada on niezbędne składniki do efektywnej i zdrowej budowy masy mięśniowej;
 • stanowi połączenie białka z koncentratu, izolatu Isolac oraz hydrolizatu Optipep;
 • posiada połączenie węglowodanów pochodzących z trzech źródeł;
 • zawiera wysokocenione aminokwasy BCAA oraz l-glutaminę;
 • posiada unikalną formułę AOL zwiększającą syntezę hormonu wzrostu, co potwierdza jego działanie;
 • pozwala efektywnie budować masę mięśniową u sportowców i kulturystów i utrzymać ją na stałe;
 • wpływa na poprawę energii, sił witalnych i sprawności fizycznej w seriach ćwiczeń, co przekłada się na czas i jakość ćwiczeń;
 • wspomaga właściwą syntezę białek;
 • pozytywnie oddziałuje na uregulowanie aktywności hormonalnej;
 • wspomaga odbudowę i regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym;
 • zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia;
 • posiada atrakcyjny stosunek węglowodanów do białka – 2:1,
 • zawiera cenny olej MCT oraz monohydrat kreatyny.

Ponadto preparat znacząco wyróżnia się na tle innych, konkurencyjnych produktów z uwagi na efektywne i sprawdzone działanie. Ma to znaczenie dla osób, którym zależy na zbudowaniu, a następnie zachowaniu masy mięśniowej w sposób bezpieczny i skuteczny.

odżywka na masę

Daje możliwość znaczącej poprawy jakości treningów, co dla wielu kulturystów ma niebagatelne znaczenie w zakresie utrzymania formy na oczekiwanym poziomie. Jednocześnie możliwe jest regularne utrzymanie sprawności fizycznej na wysokim poziomie, np. w trakcie przygotowywania się do ważnych wydarzeń sportowych.

Jak stosować i kto powinien sięgnąć po preparat Nutrigo Lab Mass?

Działanie Nutrigo Lab Mass pozwala na pełne dostarczenie do organizmu białka, wymaganej ilości kalorii w przypadku kulturystów i sportowców oraz białka, węglowodanów i innych składników, które są niezbędne w okresie, gdy zależy nam na zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej.

Składniki, kalorie i sposób przygotowania

Nutrigo Lab Mass jest to produkt wzbogacony o kreatynę, BCAA i l-glutaminę.

Stosowanie go jest bardzo łatwe: wystarczy przygotować napój do picia, wsypując 4 miarki do 200 ml wody lub mleka. Następnie należy rozmieszać zawartość z użyciem shakera.

Napój należy dostosować do indywidualnych potrzeb każdego człowieka, zależnie od czasu poświęcanego na ćwiczenia oraz kulturystyką i w zależności od oczekiwanych efektów. Można go pić po treningu lub między posiłkami. Jeśli chodzi o zawartość składników aktywnych w jednej porcji preparatu to, jak wskazują producenci, można tu mówić o efektywnej mieszance.

W jednej porcji znajdziemy:

 • 357 kcal;
 • 57,54 g węglowodanów pochodzących z trzech źródeł;
 • 23,35 g białka z izolatu Isolac, hydrolizatu Optipep oraz koncentratu;
 • 3000 mg monhydratu kreatyny;
 • 2000 mg aminokwasów BCAA i l-glutaminy;
 • 20 mg cynku.

nutrigo lab mass etykieta i skład

To bogaty i wartościowy skład, który nie tylko poprawia jakość treningów, przyczyniając się do lepszej aktywności fizycznej, ale też wpływa na utrzymanie efektów budowy masy mięśniowej. Ma to znaczenie dla kulturystów, ponieważ daje możliwość osiągania trwałych efektów, ze świadomością, że produkt po który sięgają jest sprawdzony i bezpieczny dla zdrowia.

Jak działają poszczególne składniki Nutrigo Lab Mass?

Każdy z dokładnie wyselekcjonowanych składników jest istotny w zakresie osiągania trwałego efektu budowy masy mięśniowej.

Białko, które pochodzi z trzech, sprawdzonych źródeł (Isolac, Optipep i koncentrat białka) stanowi zabezpieczenie skuteczności działania. Wpływa na maksymalne wchłanianie się protein zawartych w Nutrigo Lab Mass. Isolac i Optipep stanowią innowacyjne składniki pochodzenia zwierzęcego, które powinny znaleźć się w zbilansowanym żywieniu i diecie osób którym zależy na zdrowym i sukcesywnym tworzeniu masy mięśniowej. To produkty niezbędne jeśli chodzi o zyskanie równowagi sił po intensywnych treningach i regenerację komórek mięśniowych.

budowanie masy

Węglowodany, posiadające różne stopnie wchłanialności przyczyniają się znacząco do szybkiej i efektywnej budowy beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Powodują, że produkt jakim jest Nutrigo Lab Mass daje dużą dozę energii, co znacząco ułatwia tworzenie masy mięśniowej.

Aminokwasy BCAA i l-glutamina. Są to rozgałęzione aminokwasy BCCA połączone dodatkowo z l-glutaminy, które daję pewność, że stosowanie preparatu jest efektywne. W przypadku sportowców i kulturystów przyjmowane regularnie pozwalają na transport składników odżywczych do komórek mięśniowych. Odgrywają istotne role w zakresie pełnienia właściwości antykatabolicznych i anabolicznych.

Kreatyna, która jest uznawana za wysoce skuteczną w zakresie poprawy kondycji i sił fizycznych oraz witalności. Ma to znaczenie w zakresie ćwiczeń, kiedy znacząca poprawa możliwości organizmu przyczynia się do możliwości przedłużenia czasu ćwiczeń i powtarzania serii, które wpływają na budowę i zachowanie trwałej masy mięśniowej.

Opinie o Nutrigo Lab Mass

Producent wskazuje, że produkt jest skuteczny z uwagi na fakt, że stanowi mieszankę składników aktywnych. Mają one postać smacznego shake’a w dwóch wariantach smakowych.

Skuteczność oraz pozytywne opinie związane z nim wiążą się z faktem, że znajdziemy wewnątrz wysokiej jakości białko zwierzęce, mające postać koncentratu, a także izolatu Isolac oraz hydrolizatu Optipep. Są to oryginalne i wysokie jakościowo składniki.

Efekty w zakresie stosowania takich produktów jak białko na masę oraz kreatyna, l-glutamina i formuła AOL wynikają z badań naukowych. Dowodzą one, że u osób w młodym oraz średnim wieku stosowanie białka na przyrost masy mięśniowej ma dobre efekty. Pozwala na zwiększenie siły (średnio, jak wykazują badania jest to ~2.49 kg), wpływa na przyrost beztłuszczowej masy ciała (średnio ok. 0.3 kg), a także na przekrój mięśni i przyrost obwodów (średnio 310 µm2).

Co istotne, wyniki badań odzwierciedlają stosowanie białka u osób, które nie trenują i stosują wyłącznie proteiny na poprawę masy mięśniowej. Można wskazać, że u osób, które regularnie ćwiczą wyniki te będą na wyższym poziomie.

Opinie na temat produktu odnoszą się do zainteresowania nim z uwagi na unikalny skład. Skuteczność wiąże się z zastosowaniem takich składników jak Isolac i Optipep.

Cena Nutrigo Lab Mass

Ile kosztuje Nutrigo Lab Mass Chocolate oraz Nutrigo Lab Mass Vanilla i gdzie go kupić? Preparat jest dostępny w sieci, gdzie można znaleźć go w przystępnej cenie wraz z ciekawymi rabatami oraz w połączeniu z innymi, podobnymi preparatami. Cena zaczyna się od ok. 200 zł. Nie jest to wysoki koszt, biorąc pod uwagę skład czynników aktywnych w Nutrigo Lab Mass i fakt, że jest to preparat skierowany do grupy osób dbających o zdrową i efektywną masę mięśniową.

Osoby, które stosują innowacyjne produkty z serii Nutrigo Lab Mass często decydują się na kupowanie ich w zestawach z innymi produktami, co znacząco poprawia budowę masy mięśniowej i wpływa na skuteczność stosowania preparatu.

Inne polecane produkty Nutrigo Lab godne uwagi to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *