Nutrigo Lab Strength: opinie, bezpieczeństwo i skład przedtreningówki

Nutrigo Lab Strength to innowacyjny preparat na rynku – skuteczny napój, który jest skierowany do kulturystów, sportowców i osób, które zaczynają wprowadzać działania zmierzające do trwałej budowy masy mięśniowej i poszukują sprawdzonych i bezpiecznych produktów.

nutrigo lab strenght

W tym zakresie Nutrigo Lab Strength daje możliwości:

 • poprawy wydolności w trakcie ćwiczeń,
 • zwiększenia pompy mięśniowej,
 • zmniejszenia odczuwania znużenia i zmęczenia w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego
 • oraz uchronienia się przed niepożądanym efektem „caffeine crash”.

Skład i działanie Nutrigo Lab Strength

Nutrigo Lab Strength to napój energetyczny o silnym działaniu, który efektywnie wpływa na poprawę kondycji i wytrzymałości organizmu, co ma znaczenie np. w trakcie przygotowań do ważnych zawodów. Działa nawet podczas ekstremalnego wysiłku i znacząco motywuje do nieprzerywania ćwiczeń.

Jak w praktyce działa suplement?

Preparat oddziałuje na wszystkie włókna w ciele, powodując, że czuje się ono na siłach by nadal podejmować wysoką aktywność fizyczną i nawet mocno obciążające wyzwania. Jest to spowodowane faktem, że posiada aż 18 składników aktywnych.

odżywka nutrigo lab

Preparat zawiera m.in. kompleks Strong VASCULAR Booster, który znacząco oddziałuje na pompę mięśniowa, usprawnia i przygotowuje organizm do treningu i wpływa na całościową wytrzymałość. Tym samym nie musimy się obawiać, że zabraknie motywacji do ćwiczeń, co ma niebagatelne znaczenie dla sportowców i może znacząco ułatwić osiąganie przyjętych celów zawodowych.

W składzie preparatu znajdziemy także innowacyjny kompleks składników odpowiedzialnych za zwiększenie energii, obniżenie poziomu odczuwania zmęczenia, walkę ze stresem, znużeniem i blokadą psychiczną oraz wzmocnienie możliwości adaptacyjnych organizmu.

Wśród nich są takie produkty jak:

 • Strong VASCULAR Booster

Jest to kompleks dający możliwość uzyskania efektywnej masy mięśniowej. Dzięki zawartości silnie działających składników wspomaga produkcję tlenku azotu, syntezę kreatyny oraz pomaga zmniejszać zmęczenie po intensywnym wysiłku. Daje to możliwość efektywnego trenowania, siły i wytrzymałości, co ma znaczenie w zakresie długości i czasu treningu, nawet kiedy jesteśmy zestresowani i znużeni.

 • CREATINE Cellular Energy Complex

To połączenie dwóch, unikalnych i silnych formuł. Są to: jabłczan oraz chlorowodorek, które dają dobre efekty w zakresie wzrostu sił. Dzięki temu możliwe jest dłuższe wykonywanie ćwiczeń bez męczenia się i trudności z koncentracją oraz skupieniem się na powtarzaniu ćwiczeń.

 • NEURO Stimulant & Adaptogenic Blend

Jest to dokładnie wyselekcjonowany kompleks składników wspomagających pracę układu nerwowego oraz zdolności jakie posiada organizm. Jest to 11 składników, w tym także enXtra™ i RedNite™. Wiąże się to z kwestią psychologicznego podejścia do ćwiczeń i faktu, że motywacja potrzebna jest każdemu sportowcowi. Teraz jest to możliwe, tym samym dając spektakularne efekty w zakresie odnoszonych sukcesów sportowych oraz przekraczania postawionych sobie granic wytrzymałości i intensywności wysiłku fizycznego.

 • Absorption Herbal Enhancer

Jest to innowacyjny kompleks wspomagający wchłanianie składników aktywnych suplementu. Daje pewność, że ćwiczenia będą skuteczne i nic nie przerwie ich w najmniej oczekiwanym momencie, zwłaszcza gdy jesteśmy np. przed ważnym wydarzeniem sportowym, takim jak np. zawody.
Zalety Nutrigo Lab Strength
Do najpopularniejszych i najczęściej wymienianych zalet produktu zalicza się:

 • zwiększanie sprawności fizycznej, co przekłada się na dłuższe ćwiczenia i intensywniejszy wysiłek fizyczny bez odczuwania znużenia;
 • wspomaganie powracania do pełni sił witalnych po intensywnym wysiłku fizycznym;
 • zmniejszenie odczuwania zmęczenia i znużenia.

Kto powinien sięgnąć po suplement?

Suplement polecany jest szczególnej grupie osób, tj. profesjonalnym sportowcom. Znajduje zastosowanie w sytuacjach, kiedy potrzebna jest dodatkowa siła i energia do aktywności fizycznej, bazująca na bezpiecznych i naturalnych produktach. Wspomaga motywację i silne przekonanie, że możliwe jest pokonanie słabości własnego organizmu w zakresie wysiłku fizycznego.

Dla wielu kulturystów będzie to dobry typ. Działa on jak swoisty „motywator” w sytuacji, kiedy zabraknie sił fizycznych. Zawartość kreatyny powoduje, że zwiększa się wytrzymałość i, co za tym idzie, czas jaki możemy poświęcić na ćwiczenia.

odżywka nutrigo lab strenght

W wiodących produktach na przyrost masy mięśniowej można znaleźć takie składniki jak kreatyna i jabłczan cytrynu, które wpływają na efektywność i możliwości fizyczne. W przypadku suplementu Nutrigo Lab Strength także znajdziemy wysokiej jakości skład, posiadający m.in. EnXtra™ i RedNite™.

Suplement sprawdzi się w przypadku kulturystów, dla których budowanie oraz dbanie o już powstałą masę mięśniową ma ważne znaczenie, a także zawodników sportów walki, biegaczy oraz triatlonistów.

Dawkowanie i stosowanie

Suplement należy przyjmować przed treningiem.

 • Porcję przyjmuje się na kwadrans przed treningiem.
 • Nie zaleca się stosowania suplementu wraz z innymi produktami, które zawierają kofeinę.
 • Nie należy również spożywać produktu tuż przed snem.

Skutki uboczne preparatu

Do skutków ubocznych preparatów zalicza się takie objawy jak: nadmierne pobudzenie, nerwowość, drżenia rąk, dolegliwości ze strony układu trawiennego, bóle odczuwane w klatce piersiowej, drgawki, zawroty głowy, problemy ze snem.

Aby uniknąć skutków ubocznych zaleca się stosowanie do wskazań producenta i nie przyjmowanie więcej niż zalecana dawki suplementu. w przypadku pominięcia którejś z dawek nie należy podwajać kolejnej.

Efekty i bezpieczeństwo stosowania Nutrigo Lab Strength

Preparat daje możliwość przygotowania ciała i mięśni do silnego i obciążającego treningu. Wpływa na poprawę możliwości, motywacji i zmniejsza znużenie. Ma to znaczenie w zakresie regularności ćwiczeń, by móc osiągać zakładane efekty.

trening siłowy

Ponadto napój pozwala również zwiększyć dozę możliwości jakie posiada organizm oraz oddziałuje na psychikę w zakresie poprawy motywacji i redukcji stresu przed ważnymi wydarzeniami sportowymi i zawodami. Skład produktu odpowiada za bezpieczeństwo oraz kwestie jego skuteczności. Wiąże się to z występowaniem w składzie różnorodnych substancji.

Opinie – czy warto stosować przedtreningówkę?

Opinie z jakimi można się spotykać na temat produktu Nutrigo Lab Strength wiążą się z wysoką skutecznością stosowania. Wynika to z faktu, że wiele osób, które na stałe włączyło go do swojej diety, wskazuje, że suplement ten uzupełnia połączenie dwóch form kreatyn CREATINE Cellular Energy Complex, co pozwala na dłuższe i efektywniejsze ćwiczenia. Poprawia również wytrzymałość, co przekłada się na możliwości i ma niebagatelne znaczenie w trakcie np. przygotować do ważnych zawodów i imprez sportowych.

Osoby, które stosują ten suplement wskazują to, na co powołują się producenci: daje on możliwość wykonania większej serii ćwiczeń bez odczuwania znużenia, zmęczenia i „buntu” ze strony mięśni.

Co więcej kolejne serie ćwiczeń są nawet odczuwane jako znacznie łatwiejsze, w wyniku pojawienia się dodatkowej siły i energii. Ponieważ Nutrigo Lab Strength zawiera również kompleks składników wspomagających wchłanianie substancji aktywnych suplementu – przekłada się to na gwarancję, że nie zawiedzie w ważnych momentach, a to, w opinii osób, które ćwiczą i dla których sport jest ważnym elementem życia, jest niezwykle istotne.

Suplement przedtreningowy pozwala na zmotywowanie się do ćwiczeń w czasie kiedy brakuje sił i energii. Dla sportowców ma to niebagatelne znaczenie, ponieważ daje możliwość nieprzerwanych ćwiczeń nawet wówczas gdy brakuje weny i motywacji psychicznej.

W sporcie wiele zależy nie tylko od możliwości, jakie ze strony fizycznej posiada organizm. Istotne jest także podeście i motywacja, pojawiająca się w głowie. W momentach decydujących może to świadczyć o sukcesie lub znacząco mu przeszkodzić. Dlatego warto wówczas sięgać po produkty, które mogą szybko odnaleźć siłę witalną, nawet kiedy odczuwamy znużenie i wyczerpanie. W ten sposób możliwe jest pokonywanie granic własnych słabości, co jest przecież domeną sportu.

Skład Nutrigo Lab Strength

Nutrigo Lab Strength jest produktem polecanym z uwagi na wiadomy skład, bazujący na sprawdzonych produktach, jakie dała natura. Ich mądre i racjonalne wykorzystanie może znacząco wpłynąć na poprawę wyników sportowych. To produkt, który wyraźnie wzmacnia pompę mięśniową i podnosi wytrzymałość podczas najbardziej wymagających wysiłków fizycznych.

nutrigo lab strenght skład

Dodaje energii kiedy tego potrzebujemy, co ma niebagatelne znaczenie w zakresie zachowania regularności ćwiczeń. Ponadto do jego zalet zalicza się fakt, że nie powoduje niepożądanego efektu „caffeine crash”, wspomaga zmniejszenie odczuwania znużenia w sytuacjach nerwowych i mocno stresujących dla organizmu. Regeneruje go i pomaga odzyskać równowagę po intensywnym wysiłku fizycznym.

Co istotne, stanowi realną motywację w przypadku stresu emocjonalnego i wysiłku fizycznego, oddziałuje na metabolizm lipidów oraz węglowodanów.

Jedna porcja Nutrigo Lab Strength posiada następujący skład:

 • 18 składników aktywnych, które wspomagają siłę i wytrzymałość w czasie ćwiczeń;
 • 4000 mg kreatyny w dwóch formach;
 • 3000 mg jabłczanu cytruliny;
 • 2000 mg AAKG;
 • 300 mg EnXtra™;
 • 200 mg kofeiny;
 • 250 mg RedNite™.

Gdzie kupić Nutrigo Lab Strength?

Produkt można kupić w dobrych sklepach internetowych. Oryginał dostaniemy na oficjalnej stronie producenta NutrigoLab.pl. Ten sprawdzony suplement dostępny jest też w NuviaLab.pl. Przy zakupach uważajmy na podróbki, zakupy z niesprawdzonych źródeł i korzystajmy wyłącznie z zaufanych dystrybutorów.

Inne polecane produkty Nutrigo Lab godne uwagi to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *